W dniach 15-24 marca 2013 zawodnicy Rzeszowskiego Klubu Kolarskiego w nieco zmodyfikowanym składzie odbędą wiosenne zgrupowanie. Odbędzie się ono w placówce idealnie nadającej się do tego celu – mowa oczywiście o MTB Hostelu w Kościelisku.

Zapraszamy na stronę:  www.mtbhostel.pl

Czytaj dalej:

Celem zgrupowania jest budowa odpowiedniej bazy wytrzymałościowej, pozwalającej na walkę o czołowe miejsca w maratonach MTB.   Dzień będziemy rozpoczynać od porannego rozruchu, po nim zjemy bogate w składniki odżywcze śniadanie i po krótkim odpoczynku wyruszymy na trening. Zróżnicowany profil tras, wymagające podjazdy sprawiają, że to wręcz wymarzone miejsce dla kolarzy górskich. Treningi będą trwały 4-6 godzin. Wieczorem regenerować się będziemy na basenie oraz saunie, która znajduje się na wyposażeniu ośrodka.

Idealnie czyste powietrze, woda ze studni głębinowych oraz spokój z pewnością będzie sprzyjać szybkiemu odzyskiwaniu energii i kolejnym, jeszcze bardziej wymagającym treningom.


Oto krótki opis ośrodka:

„Hostel jest położony na wysokości 990 m n.p.m. w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego koło Doliny Kościeliskiej. Ta wysokość gwarantuje prawdziwie czyste powietrze i że smog znad Zakopanego do nas nie dotrze.  Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe, jak i apartament w 2 konfiguracjach: 3 max. 9 osobowy. Do dyspozycji gości są 2 kuchnie z wyposażeniem, parking, duże podwórko oraz sala ze stołem do Ping Ponga. Wodę w hostelu mamy ze swojej studni głębinowej, więc można zapomnieć o kupowaniu butelek w sklepie. Internet bezprzewodowy jest dostępny na terenie ośrodka.

Miejsce dla aktywnie wypoczywających, a w szczególności entuzjastów kolarstwa górskiego. Znajdziesz u nas pozytywnie zakręconych jak Ty, a Twój rower będzie miał nie mniej przyjemne i bezpieczne miejsce do odpoczynku jak Ty. Punkt na Podhalu, gdzie krzyżują się drogi wędrowców, maratończyków, czy niedzielnych rowerzystów. Każdy kto tylko lubił 2 kółka czy góry znajdzie u nas miejsce.”

www.mtbhostel.pl

Zapraszamy do galerii, aby obejrzeć zdjęcia ośrodka!

http://www.mtb.opteam.pl/galeria/