No Limited jest firma produkującą wysokiej klasy części rowerowe z włókien węglowych.  Wszystkie ramy karbonowe tworzone są metodą  Monocoque.  W metodzie tej przedni trójkąt, mocowanie siodełka i łańcucha formowane są jako osobne elementy. Dzięki czemu otrzymujemy produkt o bardzo niskiej masie i wysokiej wytrzymałości.

http://no-limited.pl

 

Sklep Grawitacyjny.pl specjalizuje się w grawitacyjnych odmianach kolarstwa górskiego, jednak nie zabraknie również tradycyjnego sprzętu. Każdemu zainteresowanemu służymy pomocą w wyborze sprzętu.


http://www.grawitacyjny.pl

 

MTB Hostel jest położony na wysokości 990 m n.p.m. w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego przy drodze z Zakopanego do Doliny Kościeliskiej. Jest miejscem dla aktywnie wypoczywających, a w szczególności entuzjastów kolarstwa górskiego. MTB Hostel to punkt na Podhalu, gdzie krzyżują się drogi wędrowców, maratończyków, czy niedzielnych rowerzystów.


http://www.mtbhostel.pl

 


http://www.bikestacja.pl

 

Rzeszów – miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa podkarpackiego. Jest miastem centralnym aglomeracji rzeszowskiej. Posiada ok. 180 tys mieszkańców. Miasto pełni funkcję głównego ośrodka administracyjnego, przemysłowego, handlowo-usługowego, akademickiego i kulturalnego w Polsce południowo-wschodniej. Rzeszów posiada międzynarodowy port lotniczy i Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny ukierunkowany na przemysł wysoko technologiczny.

http://www.rzeszow.pl/

 

Patronat medialny:


http://rzeszow.sport.pl/

http://www.mtbnews.pl/