I Cross Country XC Nowa Dęba – 30 września 2012:

  • Łukasz Olejarz – 2 miejsce
  • Bartosz Bąk – 3 miejsce
  • Tomasz Biesiadecki – DNF

 

Cyklokarpaty.pl – KLASYFIKACJA GENERALNA

 

 

 

 

 

 


  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 3 miejsce (GIGA)
  • Krzysztof Gajda – 4 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Olejarz – 2 miejsce (MEGA)
  • Łukasz Małaszowski – 6 miejsce (MEGA)
  • Bartosz Bąk – 13 miejsce (MEGA)
  • Joanna Ochenduszkiewicz – 1 miejsce (MEGA)
    Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce

 

Cyklokarpaty.pl – Sanok– 22 września 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 2 miejsce (GIGA)
  • Krzysztof Gajda – 3 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – 3 miejsce (MEGA)
  • Łukasz Olejarz – 4 miejsce (MEGA)
  • Bartek Bąk – 13 miejsce (MEGA)
  • Joanna Ochenduszkiewicz – 4 miejsce (MEGA)
    Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB w Dąbrowie Górniczej – 16 września 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA) – tytuł MISTRZA POLSKI AMATORÓW
  • Tomasz Biesiadecki – 4 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – 3 miejsce (MEGA)
  • Łukasz Olejarz – 4 miejsce (MEGA)
  • Bartosz Bąk – 6 miejsce (MEGA)

 

Skandia Maraton Lang Team – Rzeszów -  9 września 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Tomasz Biesiadecki -3 miejsce (GIGA)
  • Joanna Ochednuszkiewicz – 11 miejsce (MINI)
  • Bartosz Bąk – 14 miejsce (MEGA)
  • Łukasz Małaszowski (DNF)
  • Łukasz Olejarz (DNF)
  • Klasyfikacja drużynowa: III miejsce

 

Wyścig o Puchar Prezydenta Miasta Rzeszowa w górskim
kolarskim wyścigu szosowym amatorów – 8 września 2012:

  • Łukasz Małaszowski – 3 miejsce

 

X Cross Rowerowy – Ulanów – 2 września 2012:

  • Łukasz Małaszowski – 1 miejsce
  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce

 

IV Żmigrodzki Maraton Rowerowy – 2 września 2012:

  • Bartosz Bąk – 5 miejsce

 

XVII Amatorskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2012 – Kielce – 1 września 2012:

  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce

 

II Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze Puchar MTB – 1 września 2012:

  • Bartosz Bąk – 6 miejsce

 

MERIDA Mazovia MTB Maraton – Skarżysko – 26 sierpnia 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA, OPEN)
  • Tomek Biesiadecki – 5 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – 4 miejsce (MEGA)

 

Powerade Garmin MTB Marathon – 18 sierpnia 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 2 miejsce (GIGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 7 miejsce (GIGA)
  • Krzysztof Gajda – 8 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Olejarz – 31 miejsce (MEGA)

 

MTB Cross Maraton – Suchedniów – 12 sierpnia 2012:

  • Łukasz Olejarz – 1 miejsce (FAN)

 

Cyklokarpaty.pl – Komańcza – 4 sierpnia 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Joanna Ochenduszkiewicz – 3 miejsce (MEGA)
    Tomasz Biesiadecki – 3 miejsce (GIGA)
    Łukasz Małaszowski – 6 miejsce (MEGA)
    Łukasz Olejarz – 2 miejsce (MEGA)
    Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce

 

Gorlicki Sprint Rowerowy – 28 lipca 2012:

  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce
  • Tomasz Biesiadecki – 9 miejsce

 

Cyklokarpaty.pl – Koninki – 21 lipca 2012:

  • Joanna Ochenduszkiewicz – 1 miejsce (MEGA)
  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 4 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – 2 miejsce (MEGA)
  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce (MEGA)
  • Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce

 

I Otwarte Zawody Rowerowe MTB – Dukla – 15 lipca 2012:

  • Łukasz Olejarz – 6 miejsce

 

Unior Mazovia 24h Marathon – Wieliszew – 14/15 lipca 2012:

  • Tomasz Biesiadecki – 1 miejsce

 

Family Cup – Iwonicz-Zdrój – 7 lipca 2012:

  • Łukasz Olejarz – 2 miejsce

 

Cyklokarpaty.pl – Pruchnik – 1 lipca 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Bartosz Bąk – 16 miejsce (MEGA)
  • Joanna Ochenduszkiewicz – 2 miejsce (MEGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 3 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – 7 miejsce (MEGA)
  • Krzysztof Gajda – 4 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Olejarz – 4 miejsce (MEGA)
  • Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce


Cyklokarpaty.pl – Jasło – 16 czerwca 2012:

  • Łukasz Olejarz – 1 miejsce (MEGA)
  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Bartosz Bąk – 10 miejsce (MEGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 4 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – 6 miejsce (MEGA)
  • Krzysztof Gajda  - 3 miejsce (GIGA)
  • Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce


Cyklokarpaty.pl – Wierchomla – 10 czerwca 2012:

  • Bartosz Bąk – 21 miejsce (MEGA)
  • Joanna Ochenduszkiewicz – DNF (MEGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 5 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Małaszowski – DNF (MEGA)
  • Arkadiusz Krzesiński – 2 miejsce (GIGA)
  • Krzysztof Gajda – 3 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce (MEGA)
  • Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce

 

AZS MTB CUP – Wierchomla – 9 czerwca 2012:

  • Bartosz Bąk8 miejsce, kat U23

 

2 Łańcucka Roweromania, Łańcut – 2 czerwca 2012:

  • Łukasz Olejarz – 1 miejsce

 

Cyklokarpaty.pl – Strzyżów – 27 maja 2012:

  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Krzysztof Gajda – 3 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce (MEGA)
  • Łukasz Małaszowski – DNF (MEGA)
  • Klasyfikacja drużynowa – 3 miejsce

 

Puchar Tarnowa MTB, III edycja – 20 maja 2012:

  • Łukasz Olejarz – 7 miejsce

 

IX Harce rowerowe – Świebodna – 19 maja 2012:

  • Łukasz Olejarz – 6 miejsce

 

Cyklokarpaty.pl – Pustków – 13 maja 2012:

  • Joanna Ochenduszkiewicz – 1 miejsce (MEGA)
  • Arkadiusz Krzesiński – 1 miejsce (GIGA)
  • Łukasz Olejarz – 7 miejsce (MEGA)
  • Tomasz Biesiadecki – 2 miejsce (GIGA)
  • Krzysztof Gajda – 3 miejsce (GIGA)
  • Damian Wojtowicz – 12 miejsce (MEGA)
  • Bartosz Bąk – 13 miejsce (MEGA)
    Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce


Puchar Smoka – Kąty – 6 maja 2012:

  • Łukasz Olejarz – 3 miejsce (kat. Senior)

 

Skandia Maraton Lang Team Kraków – 6 maja 2012:

  • Krzysztof Gajda – 2 miejsce (Grand Fondo)
    Tomasz Biesiadecki – 10 miejsce (Grand Fondo)

 

Maraton MTB Łańcut – 3 maja 2012:

  • Łukasz Małaszowski – 1 miejsce
    Łukasz Olejarz – 9 miejsce

 

VII Cross Country o puchar Prezydenta Miasta Stalowej Woli – 1 maja 2012:

  • Łukasz Małaszowski – 1 miejsce

 

Mountain Bike Maraton Twierdza Przemyśl – 28 kwietnia 2012:

  • Łukasz Olejarz – 1 miejsce (MEGA)
    Łukasz Malaszowski – 2 miejsce (MEGA)
    Damian Wojtowicz – 6 miejsce (MEGA)
    Arkadiusz Krzesiński – 2 miejsce (GIGA)
    Tomasz Biesiadecki – 4 miejsce (GIGA)

 

Cyklokarpaty.pl – Rzeszów – 22 kwietnia 2012:

  • Łukasz Olejarz – 4 miejsce (MEGA)
    Damian Wojtowicz – 6 miejsce (MEGA)
    Łukasz Małaszowski – 13 miejsce (MEGA)
    Arkadiusz Krzesiński – 2 miejsce (GIGA)
    Krzysztof Gajda – 3 miejsce (GIGA)
    Tomasz Biesiadecki – 5 miejsce (GIGA)
    Klasyfikacja drużynowa – 1 miejsce


Archiwum wyników 2011
Archiwum wyników 2010