Archiwum wyników 2010

Skandia Maraton – Rzeszów

Drużynowo 9 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GRAND FONDO 12/22 19/52
Kamil Dziedzic MEDIO 17/50 32/191
Michał Masłowski MEDIO 34/50 97/191
Damian Wojtowicz MEDIO 13/50 22/191
Piotr Wróblewski MEDIO 9/50 12/191

Klasyfikacja generalna Cyklokarpaty

Drużynowo 3 miejsce

imię nazwisko
dystans miejsce
Tomasz Biesiadecki GIGA 6/36
Kamil Dziedzic GIGA 9/36
Michał Masłowski MEGA 59/149
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 4/20
Ewelina Szybiak GIGA 1/7
Damian Wojtowicz MEGA 4/149
Piotr Wróblewski MEGA 11/149

Cyklokarpaty 12 – Jasło

Drużynowo 6 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki n/s - -
Kamil Dziedzic GIGA 8/9 24/32
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz n/s - -
Ewelina Szybiak MEGA 3/6 3/8
Damian Wojtowicz MEGA 11/28 24/101
Piotr Wróblewski MEGA 7/28 18/101

Cyklokarpaty 10 – Kluszkowce Kellys Supermaraton MTB

Drużynowo 9 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki n/s - -
Kamil Dziedzic GIGA 6/7 15/24
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 7/7 15/15
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz MEGA 6/22 11/75
Piotr Wróblewski n/s - -

Cyklokarpaty #9 – Sanok

Drużynowo 2 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 6/9 7/24
Kamil Dziedzic n/s - -
Michał Masłowski MEGA 17/40 37/141
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 2/7 6/16
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz MEGA 2/40 4/141
Piotr Wróblewski GIGA 8/9 15/24

Cyklokarpaty 8 – Komańcza

Drużynowo 2 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 3/6 7/17
Kamil Dziedzic GIGA 6/6 13/17
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 1/6 4/13
Ewelina Szybiak GIGA 1/1 1/1
Damian Wojtowicz MEGA 5/28 7/127
Piotr Wróblewski MEGA 7/28 13/127

Cyklokarpaty 7 – Gorlice

Drużynowo 3 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 5/10 7/28
Kamil Dziedzic n/u defekt
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 3/6 4/13
Ewelina Szybiak GIGA 1/1 1/1
Damian Wojtowicz n/u defekt
Piotr Wróblewski MEGA 17/25 32/88

Cyklokarpaty 6 – Iwonicz

Drużynowo 3 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 4/15 8/35
Kamil Dziedzic GIGA 9/15 19/35
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 1/4 3/13
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz MEGA 7/35 14/159
Piotr Wróblewski MEGA 9/35 17/159

Cyklokarpaty 5 – Pruchnik

Drużynowo 3 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 6/12 9/28
Kamil Dziedzic GIGA 11/12 18/28
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz MINI 1/3 2/7
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz MEGA 3/27 3/107
Piotr Wróblewski MEGA 8/27 19/107

Cyklokarpaty 4 – Strzyżów

Drużynowo 5 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki n/s - -
Kamil Dziedzic GIGA 14/14 32/39
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz n/u (DSQ) - -
Ewelina Szybiak GIGA 2/3 2/3
Damian Wojtowicz MEGA 3/55 4/156
Piotr Wróblewski n/s

Cyklokarpaty 3 – Żegiestów

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 2/4 5/17
Kamil Dziedzic n/s - -
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz n/s - -
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz n/s - -
Piotr Wróblewski n/u wypadek

Cyklokarpaty 2 – Nowy Żmigród

Drużynowo 14 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki n/s - -
Kamil Dziedzic n/s - -
Michał Masłowski n/s - -
Joanna Ochenduszkiewicz n/u defekt
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz MEGA 6/37 11/121
Piotr Wróblewski MEGA 16/37 31/121

Cyklokarpaty 1 – Przemyśl

Drużynowo 4 miejsce

imię nazwisko
dystans msc kat msc open
Tomasz Biesiadecki GIGA 8/23 12/47
Kamil Dziedzic GIGA 19/23 29/47
Michał Masłowski MEGA 40/64 106/222
Joanna Ochenduszkiewicz MEGA 7/7 7/13
Ewelina Szybiak n/s - -
Damian Wojtowicz MEGA 8/64 16/222
Piotr Wróblewski MEGA 6/64 14/222